UA-21339279-1

Teslimat Bilgileri

Sipariş ve Teslimat Bilgileri

ERENKIMYA.COM sitesinden siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir. Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, siparişler kargoya teslim edildikten sonra en erken 2 iş günü, en geç 7 iş günü içinde teslimat adresinize ulaştırılacaktır.
Hafta sonu siparişleri
Cuma günü saat14.00'den önce verilen siparişler, Cumartesi gününden itibaren teslim edilmeye başlanır. Cuma günü saat 14.00'den sonra verdiğiniz  siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamayabilir. 
Aynı gün kargo ibaresi bulunun ürünlerin aynı gün kargoya verilmesi saat 14:00'den önce verilen siparişler için geçerlidir. Saat 14:00'den sonra siparişi verilen ürünler ertesi iş gününde kargoya verilir.
Stok
Vermiş olduğunuz siparişlerde stoğumuzda ve tedarikçi firmaların stoklarında nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir, bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-posta adresinizden mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.
Adres
Siparişinizin size en kısa zamanda ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız.

Teslimatlar
Siparişinizi size teslim etmeye gelen kargo şirketi personelinin yanında mutlaka koliyi açıp ürünleri kontol ederek teslim alınız. Siparişiniz hasarlı olarak ulaştı ise; yanında kolinizi açtığınız kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. Bu tutanak ile birlikte ürünü / ürünleri faturaları ile birlikte sorununuzu anlatan not ve kargo görevlisine hazırlattığınız tutanak ile birlikte, bize ödemeli olarak kargo ile göndermenizi rica ederiz. Ürünler bize ulaştığında sorununuz kayıtlarımıza işlenecek olup, en kısa sürede yeni ürünleriniz size gönderilecektir.
Daha detaylı bilgi için. Bakınız iade şartları.

Kargo ile teslimi yapılan siparişlerin, tamamı fatura ile kargo firmasına teslim edilmektedir. Resmi faturalarımız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır.
Faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin dışında bir zarf içinde size ulaştırılmaktadır.
Herhangi bir nedenden dolayı kargo firması tarafından bu zarf içerisinde bulunan fatura size teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve ısrarla isteyiniz.
Tüm taleplerinize rağmen kargo şirketi tarafından teslim edilemeyen faturanız için lütfen tutanak tutturunuz ve bize bildiriniz. En kısa zamanda aslı gibidir kaşeli bir kopyası tarafınıza gönderilecektir.
Nadirde olsa tipografi hatalar ve yanlış fiyat girilmesinden firmamız sorumlu tutulamaz.
Kargolarınızı ARAS KARGO ile tarafınıza ulaştırıyoruz.
Fatura ve Teslimat adresleri farklı olan siparişlerinizde, FATURA FATURA ADRESİME GELSİN seçerseniz faturanız KARŞI ÖDEMELİ olarak kargo ile belirtmiş olduğunuz adrese gönderilir.
ARAS KARGO Türkiye’nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapabilmektedir.  Söz konusu teslimat süreleri il merkezleri için geçerlidir. İl /ilçe merkezleri ve mobil bölge dışında kalan bölgelere ürün teslimatı da yapılmaktadır ekstra bir kargo ücreti talep edilmez ancak haftanın belirli günleri teslimat yapılabilmektedir.
Mobil teslimat hizmeti alamayan yerleşim bölgelerinde ise ancak ilgili kargo şubesinden teslimat yapılmaktadır. Gönderinizi kargo şubesinden kendiniz teslim almalısınız.
Vermiş olduğunuz siparişleriniz kargoya teslim edildiklerinde, sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize siparişiniz ile ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilmektedir.
Bu bilgi e-postası yardımı ile siparişinizin kargoya ne zaman teslim edilmiş olduğunu öğrenebilmektesiniz. Ayrıca sitemize üye girişi yaptığınızda Müşteri Hizmetleri sayfasındaki sipariş takibi bölümünden gerekli bilgilere beklemeden ulaşabilirsiniz. 

EREN Kimyevi Maddeler ve Laboratuvar Malzemeleri © 2017
Erenkimya.com