UA-21339279-1

Teslimat Bilgileri

ERENKİMYA.COM sitesinden  siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir. Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, siparişler kargoya teslim edildikten sonra en erken 3 iş günü,  en geç 7 iş günü içinde ulaştırılacaktır.


Hafta sonu siparişleri


Cuma günü öğle 14.00'den önce verilen siparişler, Cumartesi gününden itibaren teslim edilmeye başlanır. Cuma günü 14.00'den sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamayabilir. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Stok

Verdiğiniz siparişlerde stoğumuzda ve tedarikçi firmaların stoklarında nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

Adres

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız.


Teslimatlar

Eğer ürününüz size hasarlı olarak ulaştı ise; yanında kolinizi açtığınız kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. Bu tutanak ile birlikte ürünü / ürünleri faturaları ile birlikte sorununuzu anlatan not ve kargo görevlisine hazırlattığınız tutanak ile birlikte, bize ödemeli olarak kargo ile göndermenizi rica ederiz. Ürünler bize ulaştığında sorununuz kayıtlarımıza işlenecek olup, en kısa sürede yeni ürünleriniz size gönderilecektir.

Daha detaylı bilgi için. Bakınız iade şartları.

Kargo ile teslimi yapılan siparişlerin, tamamı faturaya göre ve fatura ile kargo firmasına teslim edilmektedir. Resmi faturalarımız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır.
Faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin dışında, yapışık bir zarf içinde size ulaştırılmaktadır.

Herhangi bir nedenden dolayı kargo firması tarafından bu zarf içerisinde bulunan fatura size teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve ısrarla isteyiniz.

Tüm taleplerinize rağmen teslim edilemeyen fatura için lütfen tutanak tutturunuz ve bize bildiriniz. En kısa zamanda kargo firmasının bulması veya aslı gibidir kaşeli bir kopyası tarafımızdan size yollanacaktır.


Tipografi hatalar ve yanlış fiyat girilmesinden firmamız sorumlu tutulamaz.


Kargolarınızı ARAS Kargo ile tarafınıza ulaştırıyoruz.


Fatura ve Teslimat adresleri farklı olan siparişlerinizde, FATURA FATURA ADRESİME GELSİN seçerseniz faturanız KARŞI ÖDEMELİ olarak kargo ile belirtmiş olduğunuz adrese gönderilir.


ARAS Kargo Türkiye’nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapabilmektedir.  Söz konusu tedarik süreleri il, merkezleri için geçerlidir. İl /ilçe merkezlerimiz ve mobil bölge dışında kalan bölgelere ürün teslimatı da yapılmaktadır ekstra bir kargo ücreti talep edilmez ancak haftanın belirli günleri teslimat yapılmaktadır.


Mobil hizmet almayan yerleşim bölgelerinde ise ancak kargo şubesinden teslimat yapılmaktadır.


Sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz kargoya teslim edildiklerinde, sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize siparişiniz ile ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilmektedir.

Bu bilgi e-maili yardımı ile siparişlerinizin kargoya ne zaman teslim edilmiş olduğunu öğrenebilmektesiniz.