UA-21339279-1

Macharey Nagel

Ürün Karşılaştır (0)
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Macharey Nagel

Aquadur Su sertlik ölçüm çubuğu

Su sertlik ölçümlerinde kullanılan “ kullanıma hazır” özel bir çubuktur. Sıvı içerindeki su sertlik oranını “çok yumuşak” ve “çok sert” aralığındaki her düzeyde net olarak belirler. Yeşilden kırmızıya doğru değişen renk skalası hatasız test sonuçlarını garantiler. Renk değişimi çok net ve keskin göz..

Macharey Nagel

PEHANON 3.8 - 5.5 pH

pH ölçüm indikatörü ile referans pH renk skalasının aynı çubuk üzerinde yer aldığı özel bir pH ölçüm çubuğudur. Böylelikle pH değerleri ayrı bir renk skalasına gerek duyulmadan ölçülebilir. Tek renk değişim yöntemi ile sıvılarda hassas ve hatasız pH ölçüm olanağı sunar. 3,8 pH ile 5,5 pH ölçüm aralı..

Macharey Nagel

Peroksit Ölçüm çubuğu

Peroksit ölçümlerinde kullanılan “ kullanıma hazır” özel bir çubuktur. Kullanıldıktan birkaç saniyede sonuç verir., Ek standartlara gerek göstermez. 0 – 1 – 3 – 10 – 30 – 100 ölçüm aralıklı olduklarından hatasız test sonuçları verirler. Çok hassas kalibre edilmiş olan renk skalası NIST standartların..

Macharey Nagel

Şırınga Filtresi Steril 0,22μm 100adet/pkt

Enjektör ucu Steril filtre  0.22 μm 100adet/pktHPLC örnek çalışmaları için üretilmiştir. En iyi kalite ,membranlar ile donatılmış olup komple otoklavlanabilir. Ultrasonik gövde yapıştırma teknolojisi yüksek basınç dayanıklığını garanti eder. Gövde üzerindeki dağıtım kanalları örneğin her yön..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)